Regbio klubas RK “Klaipėdos kovas – Baltic pallets” 2014-07-20 dalyvavo Latvijoje vykusiame regbio-7 turnyre, kuirame užėmė  garbingają Pirmąją vietą .

Rungtynių eiga:

Pirmajame susitikime klaipėdiečiams buvo labai sunkios varžybos, tai įtakojo pasikeitusi danga, nes nuo birželio mėnesio Klaipėdos komanda treniruojasi ant smėlio, ruošdamasi Lietuvos regbio paplūdimio čempionatui. Todėl iš pradžių buvo sunku prisitaikyti prie dangos, varžovams buvo paliekama daug erdvės, dominavo R-5 žaidimo braižas, ko pasekoje komanda darė daug neleistinu klaidu, kas neleido susikrauti užtikrintos persvaros. Klaipėdiečiams pirmaujant rezultatu 10:0, po grubios klaidos gynyboje varžovai spurtavo ir sušvelnino rezultatą. Tačiau “Klaipėdos kovas – Baltic pallets” persigrupavo gynyboje ir likusias minutes sužaidė pavyzdingai lyg iš vadovėlio, laimėdami pirmąsias rungtynes. Ko gero klaipėdiečiams šios pirmosios varžybos ir buvo sunkiausios Latvijos turnyre. Sekančiose susitikimuose klaipėdiečiai ėmė žaisti tvarkingą technišką regbio -7 žaidimą, visas rungtynes stengėsi žaisti nepaleisdami kamuolio kontrolės, atakų deriniai buvo veiksmingi ir varžovų gynybą pjaustė lyg peiliu.

Pusfinalyje – RK “Klaipėdos kovas – Baltic pallets” pajuto pasipriešinimą, susitikus su fiziškai stipresniu varžovu klaipėdiečių puolimas buvo stabdomas stipria ir intensyvia gynybą, tačiau klaipėdiečiams sugebėjus išlaikyti kamuolio kontrolę ir kelis kart iš eilės įveikus priešininkų gynybą, oponentai pametė savo gynybos braižą, paskubomis mėgino pereiti į puolimą tačiau nesėkmingai, šia situacija pasinaudojo klaipėdiečiai ir žaidimo eiga kontroliavo iki paskutinio švilpuko, nugalėdami varžovą rezultatu 38-0.

Finale – RK “Klaipėdos kovas – Baltic pallets” vyrai išėjo susikaupę ir susitelkę ties trenerio nurodymais, kuris akcentavo: varžovų presingą ir aštrią gynybą, stengtis išlaikyti ilgesnę kamuolio kontrolę, ši taktika pasiteisino, varžovai neturėjo galimybes net pagalvoti apie savo komandos atakas, visa laiką pastariesiems teko tik gintys. Todėl nedraugišku rezultatu RK “Klaipėdos kovas – Baltic pallets” po lengvos ir be intrigos vykusios kovos laimėjo prieš “Vecumnieku nov.” komandą 43-0.

Kaip kalbėjo komandos specialistai, tai buvo gera patirtis ir geras pasitreniravimas prieš šį šeštadieni (2014-07-26) Smiltynes pleže įvyksianti Lietuvos atvirąjį BALTIC PALLETS paplūdimio regbio čempionatą, kuriame rungsi vyrai, moterys, veteranai ir jaunimas iki 18metu. Visi maloniai kviečiami į šį Jūros šventes nemokama renginį.

latvijos turnyras 1 vieta nerijus
Geriausias RK “Klaipėdos kovas – Baltic pallets” komandos žaidėjas – Viktor Lebedev. Puikiai turnyre pasirodė komandos veteranas Nerijus Mendelis (Nuotraukoje su varžybu trofėjumi – skydu), kuris neblėstančiu optimizmu ir puikiu žaidimu vedė RK “Klaipėdos kovas – Baltic pallets” jaunimą į pergales. Komandą turnyrui ruošė ir gražia pergale debiutavo žaidžiantysis treneris Karolis Kivilis.


Turnyrinė lentelė:

1. RK “Klaipėdos kovas – Baltic pallets”

2. RK “Vecumnieku nov.”

3. RK “Mitava”

4. RK “Sigulda”

5. RK “Vikingi”

6. RK “Saldus”

News Reporter