DSC_0743

Vaikučių, vaikų ir jaunučių B čempionato I etapo rezultatai

Gegužės 22 dieną Kaune vyko pirmasis Lietuvos vaikų, vaikučių ir jaunučių B pirmenybių etapas.

Vaikučiai

Vaikučių (2007-2008 metų gimimo) amžiaus grupėje varžėsi devynios komandos: „Klaipėdos kovas-1“, „Klaipėdos kovas-2“, Šiaulių „Klevas-Rėkyvos prog.“, Šiaulių „Klevas-Joma“, Vilniaus VRA, Plungės „A. Jucio Dorbė-1“, Plungės „A. Jucio Dorbė-2“ ir trys Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipos.

Pirmąją vietą užėmė „Klaipėdos kovo-1“ komanda, antrąją – Vilniaus VRA, trečiąją – Vilniaus „Geležinis vilkas-1“.

Rikiuotė:

1. „Klaipėdos kovas-1“
2. Vilniaus VRA
3. Vilniaus „Geležinis vilkas-1“
4. Šiaulių „Klevas-Rėkyvos prog.“
5. Šiaulių „Klevas-Joma“
6. Plungės „A. Jucio Dorbė“
7. Vilniaus „Geležinis vilkas-2“
8. „Klaipėdos kovas-2“
9. Vilniaus „Geležinis vilkas-3“.

Vaikai

Vaikų (2005-2006 metų gimimo) varžybose tarp 12 ekipų taip pat triumfavo „Klaipėdos kovo-1“ komanda.

Rikiuotė ir naudingiausi žaidėjai:

1.„Klaipėdos kovas-1“ (Miroslav Kaliūžnij)
2. Jurbarko KKSC ()
3. Vilniaus „Geležinis vilkas“ (Lukas Vaickus)
4. Šiaulių „Klevas-Vairas“ (Arminas Blanka)
5. Kauno „FM Tauras-Ąžuolas-1“ (Justas Kareniauskas)
6. Šiaulių „Klevas-1“ (Nedas Laurinavičius)
7. Šiaulių „Klevas-Zokniai“ (Edvinas Petrauskas)
8. Kauno „FM Tauras-Ąžuolas-2“ (Skaidrius Vaitkevičius)
9. Vilniaus VRA (Deividas Sanda)
10. Vilniaus „Geležinis vikas-2“ (Titas Jasilionis)
11. Šiaulių „Klevas-2“ ().

Jaunučiai B

Jaunučių B pirmenybių etape varžėsi 10 komandų.

Nugalėtojais tapo Šiaulių „Klevo-Vairo“ jaunieji regbininkai. Antrąją vietą užėmė Vilniaus VRA komanda, trečiąją – Jonavos „Tauras-Viči“.

Jaunučių B čempionato I etapo turnyro rikiuotė ir naudingiausi žaidėjai

1. Šiaulių „Klevas-Vairas“ (Saimonas Venslavičius)
2. Vilniaus VRA (Arvydas Jakimavičius)
3. Jonavos „Tauras-Viči“
4. Kauno „FM Tauras-Ąžuolas“ (Joris Šulcas)
5. Šiaulių „Klevas-2“ (Benas Žalnėravičius)
6. „Klaipėdos kovas“ (Klimentas Geršebekas)
7. Šiaulių „Klevas-1“ (Martynas Tiškus)
8. Plungės „A. Jucio Dorbė“ (Modestas Puidokas)
9. Šiaulių „Klevas-3“ (Adrijus Gedžius)
10. Vilniaus „Geležinis vilkas“ (Artūras Pilkionis).

Šaltinis: http://regbis.lt/vaikuciu-vaiku-ir-jaunuciu-b-cempionato-i-etapo-rezultatai/