Nepriklausomybės atkūrimo dienos regbio turnyrą Klaipėdoje laimėjo Lietuvos čempionai

image004Technorama logoužaugę su technika

Klaipėdoje vykusiame tarptautiniame Lietuvos Nepriklausomybės dienos regbio turnyre triumfavo Lietuvos čempionai Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ regbininkai. Šešių klubų turnyro finale „Baltrex-Šiaulių“ ekipa 51:13 sutriuškino Šiaulių „Šiaulių-PRC“ komandą. Šios abi ekipos į finalą prasibrovė laimėjusios abu mačus grupės etape. „Baltrex-Šiauliai“ 25:3 nugalėjo Rygos „Eži“ (Latvija) komandą ir 32:0 – Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinę, o „Šiauliai-PRC“ 3:0 įveikė „Klaipėdos kovą-Baltic Pallets“ ir 12:0 – Vilniaus „Geležinį vilką“.

„Klaipėdiečiai suorganizavo gerą turnyrą, oras buvo nuostabus. Mūsų komanda pirmą kartą šiemet žaidė ant žolės, todėl turnyras buvo itin naudingas. Visi žaidėjai išbandė save, o komanda ieško savo žaidimo. Nepaisant pergalės, pamatėme klaidas, kurias galėsi taisyti. Nustebino mūsų antroji komanda „Šiauliai-PRC“. Varžybos nebuvo lengvos. Su Lietuvos jaunių rinktine nesisekė užbaigti atakų, darėme daug klaidų, rimtai teko susigrumti su fiziškai stipriais latviais. Smagu, kad nepraleidome taškų, nes bent keturis kartus turėjom atremti atakas prie pat įskaitinio ploto. Na o finale jau buvo paprasta žaisti su savo komandos draugais, nebuvo jokios įtampos“, – pasakojo „Baltrex-Šiaulių“ treneris Edmundas Ščavinskas.

Trečiąją vietą užėmė „Klaipėdos kovo-Baltic Pallets“ regbininkai, kurie mažajame finale 14:0 nugalėjo Europos čempionatui besirengiančią Lietuvos jaunių rinktinę. Penkti liko svečiai iš Latvijos. Jie mače dėl 5-6 pozicijų 27:7 įveikė „Geležinį vilką“.

Turnyrą, kurį organizavo „Klaipėdos kovo-Baltic Pallets“ klubo atstovai, atidarė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Egidijus Barčiauskas („Baltrex-Šiauliai“), Lukas Dzelvė („Šiauliai-PRC“), Tomas Vailionis („Klaipėdos kovas-Baltic Pallets“), Armandas Burba (Lietuvos jaunių rinktinė), Martinas Straumė („Eži“) ir Tomas Gurulis („Geležinis vilkas“).

Lietuvos regbio federacija rėmėjas – buitinės technikos ir elektronikos parduotuvių tinklas „Technorama“ – specialiu prizu – planšetiniu kompiuteriu – apdovanojo geriausią Lietuvos jaunių rinktinės žaidėją A.Burbą.

„Turnyras buvo puiki proga ekipoms išbandyti savo jėgas ruošiantis Lietuvos čempionato ir taurės kovoms. Norėtume padėkoti bendrovės “Baltic-Pallets” ir „Specialusis autotransportas“, be kurių paramos turnyras nebūtų įvykęs“, – teigė vienas organizatorių Simas Banys.