Traumų kamuojami „Lions“ regbininkai po daugiau nei dviejų metų pertraukos pralaimėjo savo aikštėje

Traumų kamuojamas Piterboro „Lions“ klubas po daugiau nei dviejų metų pertraukos patyrė nesėkmę savo aikštėje. „National League 3 Midlands“ rungtynėse „Lions“ 19:35 nusileido „Old Halesonians“ regbininkams. Šiose rungtynėse žaidė tik vienas lietuvis Artūras Balčiūnas, kuris atliko tikslų perdavimą Darrenui Foxui, atlikusiam prispaudimą. Gediminas Marcišauskas nežaidė dėl traumos, patirtos praėjusią savaitę Šiauliuose, o Edvinas Macas nukentėjo „Lions“ dublerių rungtynėse. Lietuviui antrajame kėlinyje lūžo koja. Tuo tarpu Mantautas Vilimavičius ir Raimondas Zokas mačui nebuvo registruoti. „Turime per daug traumuotų žaidėjų. Sveiki regbininkai priversti žaisti sau neįprastose pozicijose. Norėdami kovoti dėl pergalių šioje lygoje turime turėti visus sveikus žaidėjus, bet šio sezono pradžioje mūsiškius labai dažnai kamuoja traumos“, – teigė „Lions“ vadovas Andy Moore‘as. „Lions“ (11 tšk.) turnyrinėje lentelėje tarp 14 klubų užima 8-ą vietą, o „Old Halesonians“ (17 tšk.) pakilo į 5-ą poziciją. Kitą savaitę „Lions“ namuose priims Satono „Coldfield“ (14 tšk.) regbininkus, užimančius 7-ą vietą.