Surengtas 17-asis tradicinis tarptautinis regbio turnyras

Kovo 11 dieną (šeštadienį) 11 val. Klaipėdos “Viesulo” sporto centro stadione vyko tradicinis tarptautinis regbio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Pirmą kartą tradiciniame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimo turnyre varžėsi vaikų ir jaunučių komandos.
Turnyre dalyvavo trylika komandų ( šešios jaunučių ir septynios vaikų): Vilniaus “Tauras-VRA”, Vilniaus “Geležinis vilkas”, Klaipėdos RK “Klaipėdos kovas”, Latvijos “Mitava”, Latvjos “Elėja”,Latvijos “Livonija”.
Jaunučių komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, vaikų – į tris.
Jaunučiuose grupių nugalėtojai RK “Klaipėdos kovas” ir “Mitava 1” įnirtingai kovėsi dėl pirmosios vietos ir tik po pratęsimo svečiams iš Latvijos pavyko išplėšti pergalę. Treti liko Vilniaus “Tauro-VRA” ekipa.
Vaikų kategorijoje dėl aukso spalvos medalių varžėsi RK “Klaipėdos kovas 1” komanda su Latvijos “Mitava”. Uostamiesčio jaunieji žaidėjai įrodė savo pranašumą ir rezultatu 15:0 iškovojo pergalę. Treti liko Vilniaus “Geležinio vilko” žaidėjai.