„Sportuok regbį – užauk sveikas ir stiprus“

Kaip žinia, regbio klubas ” Klaipėdos Kovas” nuo 2019 metų dalyvauja projekte „Sportuok regbį – užauk sveikas ir stiprus“. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Skubame pasidžiaugti, jog šiais metais klubo patalpos šio projekto dėka pasipildė nauju inventoriumi:

 Švediška sienelė- mūsų sportininkai naudoja jėgos, lankstumo treniruotėms, pilvo raumenų, tempimo pratimams. 

TRX diržai- kabančių diržų sistema, kuri leidžia atlikti įvairius jėgos pratimus.  

Užgriebimo ratai-  padės ištobulinti mūsų jauniems regbininkams grumtynių techniką. Vaikučiai mokinasi grumtis su judančiu taikiniu. Žiedo judėjimas ir forma reiškia, kad galima grumtis iš priekio arba iš šono, galvai ir pečiams esant taisyklingoje padėtyje.

Klubo sporto salė pasipuošė nauja profesionalia sportine gumine danga.  Ši danga užtikrins, kad treniruotės ar kita aktyvi veikla bus saugi. Danga pagaminta iš sertifikuotos, atitinkančios saugumo standartus amortizuojančios medžiagos, todėl maksimaliai apsaugo nuo bet kokių traumų rizikos.

Esame didėjanti regbio šeima. Galime pasidžiaugti, kad  šia įranga gali naudotis daugiau nei 130 vaikų bei jaunimo. Turėdami gerą įrangą,  esame profesionalesni, patrauklesni, konkurencingesni sporto sektoriuje. Galime teikti kokybiškesnę paslaugą, pritraukti daugiau jaunimo, berniukų ir mergaičių sportuoti, pažinti bei pamilti regbį.

Mūsų šūkis: ” Regbis- daugiau nei sportas.”