LRF “VIČI” taurė ( pietų divizionas)

Šeštadienį, gegužės 21d. Lietuvos regbio federacijos (LRF) „Viči“ taurės Pietų diviziono turnyro rungtynėse „Klaipėdos kovas“ pelnė antrąją pergalę, įveikdamas pajėgiausią Kauno „Tauras Brum Brum“ ekipą rezultatu 10:24 .
Pirmąjame kėlinyje klaipėdiečiai pirmavo vos dvejais taškais. Po trenerio išsakytų pastabų, antro kėlinio pradžią „Klaipėdos kovo“ regbininkai pradėjo užtikrinta gynyba. Įsijautę į komandinį žaidimą klaipėdiečiai vertė varžovus klysti. Nuožmi kova virė iki paskutiniųjų varžybų minučių, tačiau iškovoti svarbūs 3 įskaitiniai taškai užtikrintai „Klaipėdos kovo“ žaidėjams leido įsitvirtinti turnyro pirmoje vietoje.

“Džiaugiuosi pasiektu rezultatu, kadangi Kauno komandos žaidėjai jauni ir greiti. Mūsų vyrai rodė ištvermingą ir gerą komandinį žaidimą iki varžybų pabaigos” ,- pasakojo regbio klubo “Klaipėdos kovas” vyrų treneris Karolis Kivilis.

Donatas Streckis, Karolis Naktinis, Arūnas Šležas ir Tomas Vailionis pelnė po 5 taškus, Deividas Popkovas – 4 taškus.