Lietuvos rinktinės pergalė 2014 m. R-7 čempionate

Sekmadienį 2014-06-15 Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione susirinkę apie 3000 žmonių išvydo tikrą regbio-7 spektaklį, kuris baigėsi Lietuvos rinktinės triumfu. Visas šešias pergales iškovoję lietuviai pelnė ne tik taurę, bet ir kelialapį į elitinį „Grand Prix“ divizioną.

Lietuvos rinktinė kitais metais „Grand Prix“ divizione žais su tokiomis pripažintomis komandomis kaip Prancūzija, Anglija, Velsas, Italija. Be jų šių metų „Grand Prix“ turnyre žaidžia Belgija, Ispanija, Škotija, Rusija, Portugalija, Vokietija, Rumunija ir Gruzija. Paskutinę vietą po keturių turų užėmusią komandą pakeis būtent lietuviai.

2014-06-15 18.00.59Nugalėtojų ekipai atstovavo žaidėjai Arnas Staniulis, Gediminas Liutkus, Jonas Mikalčius, Justinas Vasiliauskas, Justinas Urbonas, Martynas Liansbergas, Mindaugas Misevičius, Dovydas Taujanskas, Mantautas Vilimavičius, Domantas Bagužis, Evaldas Štitilis, Vytaras Bloškys. Treneriai: Sigitas Kukulskis, Warren Abraham.

2014-06-15 12.17.36lt

Džiugu paminėti, kad prie čempionato organizavimo darbu buvo pakviestas ir “Baltic Pallet – Klaipėdos Kovas” vienas iš komandos narių Simas Banys (pirmas iš dešinės). Taip pat,  konados vyriausias treneris – Vaidotas Girdvainis (raudona apranga, antras iš dešinės) buvo pakviestas į čempionatą, kaip aukšto lygio ir meistriškumo teisėjas.

http://www.delfi.lt/video/sportas/sporto-naujienos/vyriskas-zaidimas-ispudingiausios-regbio-cempionato-akimirkos-ir-lietuviu-triumfas.d?id=65071291#ixzz35MBpE5fN

News Reporter