Lietuvos regbio treneriai sėmėsi žinių iš garsaus Anglijos specialisto

Savaitgalį Šiauliuose vyko regbio-7 „Level2 IRB“ trenerių ruošimo kursai, kuriuos organizavo Lietuvos regbio federacija (LRF). Seminaro lektorius-edukatorius buvo žinomas regbio specialistas iš Anglijos – Peteris Joyce‘as.

P.Joyce‘as pastaruosius keletą metų treniravo „Twickenham RFC“ regbio-15 ir regbio-7 komandas, taip pat dirbo „Harlequins FC“, „Ealing FC“, „Middlesex County RFU“ ekipose Anglijoje, „Rockers Athletics“ klube Kanadoje ir padėjo Švedijos moterų regbio rinktinei. Britas taip pat dirba ir tarptautinėje regbio federacijoje (IRB), rengdamas mokymus treneriams.

Į mokymus Šiauliuose susirinko 14 trenerių iš Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių, kurie siekia gauti aukščiausių kategorijų licenzijas. Mokymai vyko Šiaulių „Klevo“ sporto mokykloje.

„Treneriai turėjo galimybę gauti neįkainojamos patirties iš aukščiausio lygio trenerio, Anglijoje laikomu vienu iš geresnių šios srities profesionalų. Vykusius užsiėmimus galima suskirstyti į tris dalis: teorinę, vaizdo įranšų analizę ir praktinius trenerių užsiėmimus. Treneriai keitėsi savo žiniomis ir sėmėsi patirties iš lektoriaus pastabų bei rekomendacijų“, – pasakojo vienas iš mokymų Šiauliuose LRF organizatorių ir “Klaipėdos kovas – Baltic pallet” komandos narių Simas Banys.

News Reporter