Lietuvos atvirame  “Baltic pallets” paplūdimio regbio čempionate klaipediečiai iškovojo bronzą

Smiltynėje vykusiame atvirame Lietuvos paplūdimio regbio čempionate nugalėtojos titulą apgynė Šiaulių „Vairo“ komanda. Šiauliečiai finale įrodė pranašumą prieš Kauno „Ąžuolo“ regbininkus, kuriems buvo įteikti sidabro apdovanojimai. Bronzos medaliai atiteko „Klaipėdos kovo-Baltic Pallets 2“ ekipai.

Vyrų varžybose dalyvavo septynios komandos iš Lietuvos ir Latvijos. „Klaipėdos kovo-Baltic Pallets 2“ komandos kapitonas Simas Banys gyrė komandos draugus už pasiaukojanti žaidimą ir kovą iki švilpuko iš paskutinių jėgų. „Neturėjome lengvų kovų, dauguma varžovų buvo greitesni, bet sugebėdavome primesti mums palankų žaidimo tempą ir stilių, o lemiamu momentu sužaisdavome stabiliai ir užtikrintai. Pusfinalyje pralaimėjome „Ąžuolui“, bet pirmame kėlinyje atsilaikėme puikiai, vėliau tiesiog pritrūko jėgų ir keitimų kraštuose“, – pasakojo S. Banys. Mažajame finale klaipėdiečiai įveikė Kauno technologijos universiteto (KTU) komandą. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas „Vairo“ ekipos narys Evaldas Štitilis. Šiam Lietuvos regbio-7 rinktinės žaidėjui atiteko dovana – sporto klubo „Impuls“ abonementas.

Moterų čempionate triumfavo viešnios iš Latvijos – „Jūrmala 1“ atstovės. Jos finale pranoko Klaipėdos „Grandies-7-Klaipėdos kovo-Baltic Pallets“ ekipą. Už šių ekipų išsirikiavo „Jūrmala 2“ ir Kaliningrado merginų (Rusija) ekipos. Intriguojanti kova vyko ir tarp veteranų. Nugalėtojais tapo Klaipėdos „Kuršių“ regbininkai, pranokę antrą vietą užėmusius ir čempionų titulus praradusius Šiaulių „Senojo Vairo“ atstovus ir Kaliningrado veteranų (Rusija) klubą. Verta pažymėti, kad „Senojo Vairo“ žaidėjų amžiaus vidurkis buvo 54-eri metai, nes veteranų grupėje galima varžytis vyresniems nei 35 metų žaidėjams. Kartu su Lietuvos čempionatu buvo surengtos ir paplūdimio regbio pirmenybės vaikams. Visi čempionato dalyviai liko patenkinti „Jūros šventės“ metu vykusiu regbio renginiu ir tikisi sugrįžti į Smiltynę ir kitais metais.

News Reporter