Kovo 11 turnyras

Sekmadienį, kovo 9-ąją, “Klaipėdos kovas” neapleisdamas pamario tradicijų ir puoselėdamas regbį Klaipėdoje, surengė jau 18-jį, regbio turnyrą, kuris skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Uostamiesčio regbio stadione susitiko keturios komandos, kurios nuožmiai kovojo dėl prizų. Vilniaus „Geležinis vilkas“, Šiaulių PRC, Lietuvos U-18 rinktinė ir renginio organizatoriai regbio klubas „Klaipėdos kovas“.

Pirmasis pusfinalis  baigėsi rezultatu 12:5 Vilniaus „Geležinis vilkas“ nenaudai, šiame mačia akivaizdų pranšumą demonstravo labiau patyrusi ir gerai sukomplektuota Lietuvos U-18 rinktinė, kuriai vadovavo komandos treneris – Tomas Zibolis.
Antrame pusfinalyje komandos žaidė inirtingiau, spurtavęs regbio klubas „Klaipėdos kovas“ vilčių nepaliko Šiaulių „PRC“, laimėdami susitikimą 27:0, klaipėdiečių ekipos nariai žaidė susikaupę, nevienu sudėtingesniu momentu išliko ramus ir priėme sprendimus, kurie padėjo jau pirmojo kėlinio metu sukaupti ženklę persvarą, kurią vėliau liko tik išlaikyti, komandos vairininkas ir treneris – Vaidotas Girdvainis.

Mažojo finalo metu, dėl trečios vietos susigrūmė Vilniaus „Geležinis vilkas“ ir Šiaulių „PRC“. Po intensivios ir atkaklios kovos rezultatu 12:5 pergalę ir trečiąją vietą turnyre iškovojo Šiaulių „PRC“ komanda, kurią treniruoja – Vytautas Kalinauskas.

Dėl pirmos vietos finale kovojo Lietuvos U-18 rinktinė ir RK „Klaipėdos kovas“. Jau antrąją varžybų minutę klaipėdiečiai po greitos ir techniškai (lyg iš vadovėlio) sužaistos atakos prispaudė kamuolį varžovų įskaitiniame plote, taip pelnydami pirmuosius taškus 5:0. Nemažindami spaudimo ir išnaudodami greituosius komandos žaidėjus, „Klaipėdos kovas“ susikrovė solidžią persvarą 19:0. Antrojo kėlynio metu jaunieji aštuoniolikmečiai Lietuvos U-18 rinktinės žaidėjai, pasinaudojo varžovų nuovargiu ir sulėtėjusiu žaidimo tempu, sugebėjo spurtuoti, kuo pasekoje du kartus spaudė kamuolį klaipėdiečių įskaitiniame plote, tačiau tai jau nieko nelėmė. Nuskambėjus finaliniam teisėjo švilpukui, pergalę rezultatu 19:14 šventė turnyro šeimininkai – regbio klubas „Klaipėdos kovas“.

Turnyro metu buvo nepamiršti ir mažieji regbio mylėtojai, „Klaipėdos kovas“ (7-9 metų) regbio žaidėjai, kurie šoninėje aikštelėje rungėsi tarpusavyje žaisdami nekontaktinį regbį.

Varžybų eigą komentavo buvęs regbio žaidėjas bei teisėjas Artūras Jaselskis, kuris supažindino gausiai susirinkusius žiūrovus su regbio taisyklėmis bei žaidimo eiga. Turnyro metu nepamiršti buvo ir gausiai susirinke sirgaliai-žiurovai, kuriuos  organizatoriai vaišino kareiviška koše ir karšta arbata.

Kovo 11 turnyro akimirkos: Foto

Dėkojame renginio  medsenatui :
UAB Specialus autotransportas

Dėkojame renginio rėmėjui :

 

Kiti rėmėjai:

“BALTIC PALLETS”
www.balticpallets.lt

logo

 

bulls-orignal-version-red-bull-view-181217

 

 

 

News Reporter