“Klaipėdos kovas – Baltic pallets” regbio jaunimas savaitgalio kovose buvo geriausi

Šį sekmadienį Šiauliuose įvyko pirmasis Lietuvos vaikučių (9komandos.), vaikų (8), jaunučių-B (9).

Viso dalyvavo apie 250 regbio jaunųjų sportininkų. Regbio klubas ” Klaipėdos kovas” startavo su 2 vaikučių, 1 vaikų ir 1 jaunučių – B komandomis. Puikiai be pralaimėjimų žygiavo vaikučių pirmoji komanda ir tapo nugalėtojais, bei pripažinta greičiausia vaikučių komanda.

Po varžybų (sekant Europos regbio valstybių pavyzdžiu) buvo sudaryta visų Lietuvos vaikučių komandų geriausių žaidėjų rinktinė, kuri susikovė su nugalėtojais, džiugu pastebėti, kad po apylygės kovos 5:4 nugalėjo Klaipėdos mažiausieji regbiukai. Geriausiu žaidėju buvo pripažintas brandų žaidimą demonstravęs Almantas Šilinskas, taip pat puikiai žaidė Markas Valaitis, Emilijus Jermalajev, Lukas Verikas, Jegor Kaliūžnyj. Antroji Klaipėdos vaikučių komanda patyrusi du pralaimėjimus, vienas lygiąsias ir vieną pergalę, ture užėmė garbingą 5vietą, geriausias žaidėjas Andrius Sakalauskas. Taip pat ne ką prasčiau pasirodė vaikų grupės Klaipėdos regbininkai, pirmose varžybose teko rungtis su 2014 m. Lietuvos čempionais “Vairas” sportininkai, susikaupę vaikai demonstravo kibią gynybą ir komandinį puolimą, varžovus įveikė 10:5 .Sekantis išbandymas buvo taip pat rimtas – Kauno “Ąžuolas” vaikai 2014 m. Lietuvos 3 vietos laimėtojai, geležinės gynybos taktika, leido varžovus įveikti 20:10, pusfinalyje pečius surėmė su Vilniaus VRA ekipa, apylygėje kovoje visgi vikresni buvo Klaipėdiečiai 15:10, o finale jau laukė Vilniaus “Geležinis vilkas” sužaidus pasiaukojant gynyboje ir puikiai atakuojant varžovas įveiktas minimalia persvara 15:10, geriausias žaidėjas pripažintas, puikią gynybą demonstravęs Miroslav Kaliūžnyj, taip pat nugalėtojais tapo: Matas Miliauskis, Audrius Černauskas, Titas Viliopas, Ervinas Perkauskas, Ernand Popkov, Justas Banaitis, Gvidas Beriozkinas, Vygantas Čepauskas, Ugnius Kriščiūnas, Dominyk Aleksejav. Nepatyrusi ir tik šiemet susibūrusi jaunučių – B komanda turnyre nepatyrė pergalės jausmo, nors pritrukdavo labai nedaug, bet nesilaikant disciplinos pralošdavo apylyges kovas, užėmė 9 vietą, geriausias žaidėjas pripažintas Jonas Kriščiūnas. Pažymėtina, kad Lietuvos vaikų, jaunučių – B pirmenybių organizavimas vis gerėja, varžybų pertraukoje vaikai turi atrakcijų, tempia virvę, mėto regbio kamuolį i taikinį, gali laimėti skanumynų, tai suteikia vaikams daug džiaugsmo, skatina daugiau stengtis ir siekti sportinių rezultatų. Nuoširdžiai dėkojame, treneriams, asistentams, rėmėjams ir tėveliams, be abejonės patiems sportininkams, kartu užauginkim, Klaipėdai, čempionų komandą.

Linkime jaunajai kartai, kuo geriau mokytis, daug – atkalei dirbti treniruotėse ir siekti kuo garsesnių sporto pergalių.

FOTO: ČIA

News Reporter