JELGAVA CITY CUP 2023

Šį savaitgalį, gegužės 26-27 dienomis, regbio klubas „Klaipėdos Kovas“ sportininkai buvo pakviesti į Latviją, sudalyvauti „Jelgava City Cup“ regbio turnyre. Klubą atstovauti išvyko net dvi  mūsų komandos. Kai kuriems iš vaikų tai buvo pirmosios kontaktinio regbio varžybos ir didžiuojamės, kad šis pirmas blynas tikrai neprisvilo.

Geriausiai sekėsi Klaipėdos Kovo pirmajai komandai, kuri turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Vaikai demonstravo puikų žaidimą ir gerą gynybą. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Dovydas Domeikis , savo puikiu puolimu draskęs varžovų gynybą.

Klaipėdos Kovo antroji komanda, sudaryta iš dar tik pradedančiųjų savo žingsnius kontaktiniame regbyje žaidėjų, užėmė ketvirtą vietą. Vaikai rodė daug pastangų ir noro kovoti  aikštelėje. Komandos geriausiu tapo Džiugas Voltvikas, kuriam puikiai sekėsi gynyboje ir puolime.

Išskirtiniu prizu – taure – apdovanotas naudingiausias „Jelgava City Cup“ žaidėjas. Juo tapo mūsų komandoje geriausiais žemais užgriebimais ir kovingumu pasižymintis Maksim Vysotskyi.

Už pastangas ir progresą asmeninį prizą  treneris įteikė Deimjanui Beresnevičiui, kuriam tai buvo pirmosios kontaktinio regbio varžybos.

Didžiuojamės vaikų pasiekimais ir kaupiama patirtimi regbio aikštelėje!

Na, o kiekvienas sunkus darbas atsiperka. Todėl po turnyro, nors pavargę, bet laimingi, Klaipėdos Kovo regbininkai patraukė į Rygą, kur grožėjosi senamiesčiu ir jo lankytinomis vietomis.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios kelionės. Tėveliams už pasitikėjimą, treneriams už kantrybę ir fotografui už puikiai įamžintas akimirkas! Kviečiame pasigrožėti žemiau esančioje nuorodoje.

https://photos.google.com/album/AF1QipPv_sBoQ6v4sDWKj_THXfQt7PY0CMvd1zpcng4F