Jaunieji regbininkai, kad ir maži bet galingi.

IMG_6528

RK “Klaipėdos kovas” mažųjų regbininku NUOSTABUS REGBIO SEZONO STARTAS įvyko šių metų vasario 08 d. Vilniuje.
„Sportima“ arenoje buvo suorganizuotos varžybos, kūrių metu žaidė 23 vaikų nekontaktinio regbio komandos iš visos Lietuvos: Jurbarko („JKKSC“), Klaipėdos (“KLAIPĖDOS KOVAS“), Šiaulių („VAIRAS“), Kauno („ĄŽUOLAS-TAURAS“), Panevėžio („ROŽYNAS“ ir „VILTIS“) bei Vilniaus („VRA-TAURAS“ ir „GELEŽINIS VILKAS“). Iš Kaipėdos dalyvavo dvi mažųjų ir viena vyresniųjų komanda (viso 23 sportininkai).
RK “KLAIPĖDOS KOVAS” regbininkams geriausiai sekėsi mažesniųjų amžiaus grupėje (iki 10 metų). Pirmoji komanda laimėjo visas dvikovas ir nesunkiai finale įveikė VRA komandą. Geriausiu žaidėju buvo pripažintas Ignas Auškelis Klaipėdos “Vyturio” pagrindinės mokyklos mokinys, taip pat čempionais tapo: Dominyk Aleksejav, Gustas Budraitis, Matas Miliauskis, Karolis Požė, Titas Viliopas, Ervinas Perkauskas.
Gaila, bet antrajai to amžiaus uostamiesčio komandai, kuri taip pat žygiavo be pralaimėjimų, pusfinalyje teko susirungti su savo treniruočių draugais. Mažiau patyrę antros komandos žaidėjai pralaimėjo, bei po to nesugebėjo susikaupti lemiamai kovai dėl trečios vietos prieš Panevėžio komandą – daug vyresnę ekipą. Kovai dėl medalių vykstant tolygiai, varžybų pabaigoje, sėkmė labiau šypsojosi aukštaičiams, antroji mūsų komanda užėmė garbinga 4 vietą (iš 11 komandų). Uostamiesčio antrosios komandos geriausias žaidėjas pripažinti: Vygantas Čepauskas, Klaipėdos “Gilijo” pradinės mokyklos mokinys.
Kiek prasčiau sekėsi uostamiesčio vyresniųjų amžiaus (iki 12 metų) komandai, kuri po kelių teisėjo klaidų, pirmose varžybose, pralošė tolygias dvikovas, o dėl vietų nepasisekė įveikti Kauno “Ąžuolo” bendraamžių. Tačiau nesunkiai įveikę paskutinį varžovą užėmė 10 vietą (iš 12 komandų). geriausiu žaidėju buvo pripažintas Paulius Razma, Klaipėdos “Sendvario” progimnazijos mokinys.