FIRA-AER Europos regbio-7 A diviziono čempionatas

Jau šį šeštadienį 10:00 Kauno Dariaus ir Girėno stadione prasideda FIRA-AER Europos regbio-7 A diviziono čempionatas, kuriame varžosi Lietuvos regbio rinktinė. Mūsų šalies federacijos rengiamame turnyre dalyvauja 10 rinktinių, tarp kurių ambicingos Ukrainos, Lenkijos ir Švedijos rinktinės.

Lietuviai favoritais nėra, bet palaikomi namų sirgalių tikrai gali nustebinti. Pirmosios Lietuvos rungtynės 11:06 su Danijos rinktine. 14:06 vyks baltų derbis su Latvijos regbininkais, o 16:44 kova su iš revoliucijos ištrūkusiais ir itin grėsmingais ukrainiečiais. Turnyre taip pat dalyvaus ir antroji Lietuvos rinktinė. Jaunimas 13:00 išbandys jėgas su moldavais, o 14:50 – su favoritais laikomais lenkais.

Antrasis čempionato etapas, per kurį paaiškės turnyro finalinė rikiuotė, vyks sekmadienį nuo 10:00. Rungtynės dėl čempionų titulo prasidės 17:05. Čempionai kitąmet galės tikėtis vietos Europos Grand Prix turnyre, kuris atveria kelius į olimpines žaidynes Rio de Žaneire.

Dviejų dienų bilieto kaina 10 litų. Organizatoriai žiūrovams žada įvairiausių pramogų ir žaidimų, kad net panorėjus trumpam atitrūkti nuo regbio estafetės, netektų nuobodžiauti. Klaipėdos klubas prisideda prie Federacijos kvietimo į Kauną palaikyti mūsų rinktinės! Kartu mes jėga!

News Reporter